Založit webové stránky nebo eShop
O KLUBU
KLUB KIDS ARMY

Historie klubu:

Historie klubu sahá až do roku 2006. Tehdy naše občanské sdružení A.M.F. spustilo 28.2.2006 první internetové  dětské stránky. Už tehdy se zrodila mezi našimi členy myšlenka o vytvoření vlastního klubu pro děti, které by získali nějaké výhody díky tomu, že se účastní našich akcí. A v květnu 2006 jsme oficiálně oznámili činnost  dětského klubu Kids Army.  Který měl v úmyslu zorganizovat děti  a informovat je o připravovaných akcích. K 10.12.2006 měl klub již 18 členů.

Během činnosti v roce 2006 jsme pro děti uspořádali několik akcí. Například:  Summer Training, Letní tábor Army Camp 2006, operaci Prybar,výlet do Králíků na Cihelnu 2006, operaci SHADOW

V roce 2007 pro členy klubu proběhli tyto akce: operace Broken Arrow, LT Army Adventures, LT Army Camp, výlet do Leteckého muzea a Dinoparku, Operace Bulldog, opereace Host, a Winter Survival 2007

Rok 2008 byl pro klub i sdružení takový útlumový , a to z důvodu , že část členů odešla do Armády ČR, Během roku se uskutečnila pouze jedna akce a to operace MEDEVAC

Rok 2009 , ale již nabral aktivnější směr. A to hned spoustou akcí, např. pro členy klubu operace Mortar, operace Scout, Výlet do přírody z vojáky, LT Army Camp 2009,

Rok 2010, tento rok je zlomový, protože jsme zkontaktovali kluky z okolí Brodku u Konice    a zahájili pravidelné schůzky . Nejdříve byly schůzky každý pátek, ale to se po prázdninách změnilo na každou sobotu téměř vždy od 10hod. Začali jsme procvičovat taktiku , boj v lese, ve městě a mnoho dalších věcí. V tomto roce mimo pravidelných schůzek jsme ještě  uskutečnili pro členy tyto akce: Winter Survival 2010, operace Silent Storm, výlet do přírody z vojáky, LT Army Camp 2010, Airsoftový víkend a také se členové například aktivně účastnili chystaných akcí  pro veřejnost např. Kácení máje v Lipové. K 17.11.2010 měl  Kids Army klub 50 nahlášených členů.

Nabídka pro všechny kluky a holky, jejich sourozence, kamarády, pro ty kdo s námi byli na jakékoliv akci, ale i pro ty, kdo s námi ještě nikde nebyli a ještě nás neznají, prostě pro všechny děti a mládež z celé České republiky! Staňte se členy klubu KIDS ARMY při občanském sdružení A.M.F. – Association Military Fan.

Chtěli bychom si vytvořit základnu stálých příznivců, pro které jsme připravili členství v naší klubu Kids Army. Členem klubu se může stát každá osoba ve věku od 8 let.

Členství v klubu je bezplatné a přináší vám řadu výhod.

Od roku 2010 jsme pro Vás připravili spoustu nových změn v rámci členství v klubu.

V první řadě jsme aktualizovali členskou základnu dosud registrovaných členů.  Ti členové, kteří  jsou dosud registrovaní  a nestihli  do uvedeného termínu  nahlásit nové údaje , mohou tak učinit  kdykoliv s tím , že uvedou své  původní členské číslo.

Dalším zásadním  krokem bude   změna členských průkazů. Bude se jednat  o  plastové karty s čipem.  Na tyto karty se bude zaznamenávat účast na jednotlivých akcích , a tím i případný  prodělaný výcvik a také přidělená hodnost.  Samozřejmě každou akcí bude stoupat bonita jednotlivého člena.

A  podle účasti na akcích se bude  vypočítávat také  členská sleva .

Aktivace nové karty by proběhla na první akci na kterou člen pojede .

Nově bude i vypracován systém slev. Sleva bude jednotlivým členům vypočítávána individuálně , podle účasti  na našich akcích . My se samozřejmě zavážeme  připravovat dostatek akcí, aby každý člen měl možnost dostatečné účasti . Slevy pro členy se budou pohybovat od  5% do 10%.

-          Podle nového systému by slevu  5%  by mohl uplatnit každý člen jenž má aktivovanou kartu.

-          Slevu  8% může uplatnit každý člen , který se během roku zúčastní  minimálně  4 akcí včetně Letních táborů .

-          Slevu  až 10%  může uplatnit každý člen , který se během roku zúčastní  minimálně  6 akcí . Letní tábor se do akcí nezapočítává.

Domníváme se že toto vypočítávání slevy je pro aktivní členy spravedlivější

Každý člen klubu KIDS ARMY, občanského sdružení A.M.F. může svoji činností získat tyto výhody:

1) 5% až 10 % sleva na letní tábory

2) 5% až 10 % sleva na všechny víkendové akce

3) 5% až 10 % sleva na všechny speciální akce, výpravy, expedice, výlety

4) Aktivně se podílet na tvorbě internetových stránek KIDS ARMY

5) Nabídku akcí budou členové klubu dostávat dříve než ostatní

6) Až vám bude 17, můžete usilovat o místo v  členství v  A.M.F. týmu!

Pokud uvažujete o tom že se stanete členy klubu Kids Army, pošlete nám na naši e-mailovou adresu dotazník který by měl obsahovat:

Jméno:

Příjmení:

Datum narození:

Bydliště:

Telefonický kontakt:

ICQ: (pokud máš)

A samozřejmě  svou fotografii  v elektronické podobě, která se dává přímo na členský průkaz.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek